Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

8 ДИВО СВІТУ - ХОЛОДНИЙ СИЛОС В СПЕКУ!!!

Шановні друзі, колеги.

Останнім часом у нас з вами практично немає проблем з новими знаннями і новою інформацією. Є велика проблема з її достовірністю. Кращим підтвердженням успішності технології, як, втім, людей та підприємств, є РЕЗУЛЬТАТИ!

Запрошуємо Вас відвідати семінар «СИЛОС ПРАКТИКУМ.ПІВДЕНЬ», який пройде в ПрАТ «Племзавод Степной» в Запорізькій обл. Ви побачите реальні результати заготівлі силосу 2018 року. Та зможете задати питання фахівцям, які брали участь в його заготівлі.

Програма передбачає 2,5 години теоретичної частини, 2-х годинну екскурсію на ферму та до силосних траншей. Де ми і закріпимо на результатах теоретичну частину, а ви отримаєте відповіді на всі запитання.

Відвідавши «СИЛОС ПРАКТИКУМ.ПІВДЕНЬ», ви сформуєте власну дорожню карту поетапного покращення процесу силосування для поліпшення особистих результатів.

«СИЛОС ПРАКТИКУМ.ПІВДЕНЬ» - тільки достовірна інформація!

Реєструйтеся за телефонами:

050 339 48 73 та 0800 033 03 23 *всі дзвінкі безкоштовні.

 
 
© 2005 - 2024, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.