Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Скотарство

ТОВ «Текро» розробляє програми годівлі для великої рогатої худоби на основі досліджень об’ємних кормів господарства у нідерландській лабораторії компанії Eurofins Agro.

Компанія Eurofins Agro, Вагенінген, Нідерланди,  є частиною компанії Eurofins Scientific – одна із провідних сільськогосподарських лабораторій в Європі, з більш ніж 85-річним досвідом у відборі проб, аналітичній та консультаційній діяльності.

Компанія на основі тривалої науково-дослідної роботи, за допомогою інноваційних методів, що базуються на нових аналітичних і сільськогосподарських знаннях, результативна працює в напрямку підвищення ефективності молочно-товарних ферм та окремих фермерів через понад 25000 співробітників у більш ніж 250 лабораторіях у 39 країнах світу.

Щорічно компанія аналізує близько 500 тис. зразків об’ємних кормів, ґрунту, гною, компосту, поживних розчинів і рослин з високим ступенем автоматизації.

Крім того, в лабораторії ТОВ «Текро» визначається вміст у кормах макро- та мікроелементів, вітамінів тощо.

Ми не надаємо платних послуг з дослідження кормів, а лише досліджуємо корми для наших клієнтів.

 
 
© 2005 - 2024, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.