Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Птахівництво

ТОВ «ТЕКРО» співпрацює з «Науковим виробничо-консультаційним центром», який створений на базі Львівського Національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького (Львів), де проводяться  морфологічні дослідження із  застосуванням методів гістології та гістохімії для діагностики інфекційних та незаразних хвороб тварин і птиці.

Крім того, проводяться мікробіологічні дослідження, визначення чутливості виділених збудників до широкого спектру антибіотиків. Консультативно допомагаємо в  розробці схем дезінфекції тваринницьких приміщень, здійснюємо технологічний контроль якості проведеної дезінфекції в умовах інтенсивного вирощування домашніх тварин та птиці, чим суттєво полегшуємо роботу ветеринарним лікарям на виробництві.  

Проводимо моніторинг по таких інфекційних захворюваннях птиці, як хвороба Гамборо та Інфекційний бронхіт птиці, методом ІФА.

Контроль готових кормів та кормової сировини за основними параметрами: протеїн, жир, вологість, клітковина, Са, Р та NaCl.

Така співпраця дає можливість плідно і тісно співпрацювати з ветеринарними лікарями господарств та фахівцями лабораторії, які надають, за можливості, кваліфіковану допомогу, при потребі – проводяться виїзди на господарства для проведення патологоанатомічних розтинів, оцінки відбору матеріалів для гістологічних та мікробіологічних досліджень.

Набутий досвід дає можливість запропонувати виробникам індивідуальні комплексні рішення як по стратегії сучасної годівлі, діагностики, лікування та профілактики хвороб тварин, так і лабораторному супроводу.  

 
 
© 2005 - 2024, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.