Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Свинарство

ТОВ «Текро» для своїх клієнтів у галузі свинарства проводить моніторингові дослідження на основні вірусологічні і бактеріологічні захворювання та надає ветеринарний супровід.

Це дає можливість відстежувати епізоотичну ситуацію у господарстві, своєчасно корегувати лікувально-профілактичні заходи, що забезпечує можливість мінімізувати відхід тварин та оптимізувати промислові показники господарювання.

Дослідження проводяться у Національному науковому центрі «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» м. Харків який має 90-річні традиції ветеринарного дорадництва та консалтингу. ННЦ «ІЕКВМ» є головним науковим закладом ветеринарного профілю в мережі Національної академії аграрних наук України. До складу інституту входять 9 відділів, 16 лабораторій.

Ми не надаємо платних послуг з вірусологічних і бактеріологічних досліджень, дослідження кормів а лише проводимо дослідження для наших клієнтів.

 
 
© 2005 - 2024, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.