Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Cемінар «Сигнали корів»

Дата проведення: 20 квітня 2017 року

Місце проведення: СТОВ «Верхнячка-Агро»

Організатор: ТОВ «Діфко Україна», ТОВ «ТЕКРО».

20 квітня 2017 року на базі господарства «Верхнячка-Агро» відбувся семінар «Сигнали корів».

Семінар проводила Анна Качурець, менеджер з тваринництва компанії компанії Difco Internatioonal BV та ТОВ «Діфко Україна»: «Ми підтримуємо практичний підхід, за якого центральною темою є максимальне використання можливостей та мінімізація ризиків, а також тримаємо фокус на щоденному управлінні процесом виробництва та зниженні витрат на 1 кг проданої продукції. З використанням “розумних” технологій, таких як моніторинг посівів Філдлук, системи управління молочною фермою та годівлею ми оптимізуємо виробничі процеси на господарстві. Суть нашого бізнесу – це допомогти Вам краще господарювати та отримувати більший прибуток за рахунок оптимального управління господарством кожного дня. З цією метою ми не лише консультуємо з менеджменту підприємством, а й постачаємо нетелів, сперму, доїльне обладнання, обладнання для забою птиці та комплексні проекти для ринків, що розвиваються.»

В основі концепції “сигналів корів” лежить принцип запобігання, радше ніж лікування будь-яких проблем у корів. Одне з гасел компанії «Діфко Україна»: “Щасливі корови – щасливий фермер!”.

Діамантова цінність методики “сигналів корів” полягає у шести ключових аспектах “щасливого” життя корів: харчування, вода, повітря, простір, відпочинок та освітлення.

 
 
© 2005 - 2022, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.