Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Конференція, молочна ферма

Критичні точки молочного тваринництва

Дата проведення: 5-6 липня 2017 року

Місце проведення:  ресторанний комплекс «Бельведере», м. Біла Церква,  Олександрійський б-р, 13

Організатор: журнал "The Ukrainian Farmer", AGP GROUP

5 липня 2017 року компанія ТЕКРО прийняла участь в конференції  - Критичні точки молочного тваринництва. Експерти Консультаційного центру  компанії ТОВ "Текро" підняли на конференції

актуальні теми пов’язані з ефективністю:

-  «Керування раціонами — ключ до ефективної годівлі» - доповідь Сергія Блюсюка, кандидат сільськогосподарських наук, практик з великим досвідом: «Лише комплексний підхід до керування раціоном на всіх етапах годівлі може забезпечити надходження енергії і всіх необхідних складових раціону до тварини, що забезпечить максимальну ефективність її годівлі.».

 - «Економічний збиток від маститів. Профілактика маститів у корів» - доповідь Олександра Бабаня, практик з великим досвідом, кандидат ветеринарних наук. В доповіді були розкриті питання клінічного та субклінічного маститу у корів. Наведені факти збитків внаслідок недоотримання молока, вибракування корів, зменшення вартості молока внаслідок збільшення кількості соматичних клітин, а також охарактеризовані основні препарати компанії для пре та постдипінгової обробки вим'я у корів, а саме: предіп, мазодайн та мазофільм.

Серед актуальних тем на семінарі  - Практичний досвід підвищення продуктивності корів у МВК «Єкатеринославський»; Кормові аспекти високопродуктивних корів у періоді транзиції; Технологія вирощування молодняку; Судова ветеринарія у промисловому виробництві; Нормована годівля дійних корів; Лікування захворювань копит у корів тощо.

На конференції були присутні близько 100 представників аграрних підприємств. Учасники конференції були запрошені у господарство в СВК «Ружинський». Відбулася ще  одна прекрасна нагода для  представників аграрних компаній для практичного спілкування та корисного знайомства.

 
 
© 2005 - 2024, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.