Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

АГРОПОРТ Захід Львів – 2018

Дата проведення: 19-20 квітня 2018 року.

Місце проведення: Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького

Організатори: Департамент агропромислового розвитку  Львівської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

Шановні друзі, колеги, партнери!

Запрошуємо Вас на VII Міжнародну агропромислову виставку та форум з розвитку фермерства АГРОПОРТ Захід Львів – 2018, яка відбудеться 19-20 квітня.

АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. Форум  проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації.

До участі в Агропорті у Львові буде запрошено фермерів та господарів з Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, а також с інших регіонів України.

Компанія ТЕКРО запрошує всіх гостей відвідати наш стенд. Ви зможете поспілкуватися з нашими спеціалістами-консультантами, ознайомитися з нашими новими продуктами та отримати корисну інформацію.

Чекаємо Вас за адресою:
м. Львів, вул. Любінська, 168, Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького. 3 поверх, місце J10.  біля конференц-зали №2. 

До зустрічі!

 
 
© 2005 - 2022, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.