Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Національний День Ферми на базі ПП «Ланна-Агро»

Дата проведення: 15 серпня 2018 р.

Місце проведення: Полтавська область, Карлівський район, с. Ланна 

Організатори: Асоціація виробників молока України (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) та консалтингова компанія «Дикун».

15 серпня 2018 року чеська компанія ТЕКРО прийняла участь в Національному Дню ферми на базі ПП "Ланна-Агро". Господарство утворене ще у 1919 році, займається вирощуванням зернових, технічних та інших сільськогосподарських культур, розведенням великої рогатої худоби молочного напрямку. Для проведення заходу господарство вибрано не випадково. ПП «Ланна-Агро» є одним з найкращих в області.

Основна ціль заходу – ознайомити фермерів з останніми технологіями, новітніми розробками та обговорити перспективи аграрної галузі. Даний захід відвідало близько 300 учасників.

Генеральний директор «Ланна-Агро» Олександр Тимоха привітав учасників з відкриттям заходу. Повідомив, що: «В минулому році мали 51,7% рентабельності. Надоїли 8 387 літрів на одну корову. Ми постійно їздимо вчимося і удосконалюємося. Вітаю усіх учасників Дня Ферми, бажаю продуктивної роботи.»

На заході теми доповідей були присвячені детальному вивченню алгоритму заготівлі силосу та сінажу «з поля до кормового столу». На стенді чеська компанія ТЕКРО презентувала ефективні засоби для силосування та консервування кормів (ADDCON, Німеччина) такі як: KOFA®GRAIN -pH 5, KOFASIL®S, KOFASIL® LAC, KOFASIL®LIQUID.

Після теоретичної частини гості заходу відвідали молочнотоварну ферму ПП «Ланна-Агро», де утримується більше 2 тисяч голів великої рогатої худоби, з яких майже тисяча дійних корів. На господарстві відбувся майстер клас: «Демонстрація кормозаготівельної техніки в роботі», на якій була продемонстрована робота самохідного змішувача SPW14.

В кінці заходу відбувся фуршет та розіграш призів від партнерів.

 
 
© 2005 - 2022, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.