Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Науково-практичний семінар «Ветеринарне благополуччя ВРХ- 2018»

Дата проведення: 23 жовтня 2018 року

Місце проведення: м. Полтава, вул. Европейська, 7, "Reikartz Галерея Полтава".

Організатори: ТОВ "ВЕТФАКТОР ЛТД".

23 жовтня відбувся науково-практичний семінар «Ветеринарне благополуччя-2018» в м. Полтава.

Велику увагу на семінарі було приділено ветеринарним питанням, таким як: покращення відтворення за допомогою нових безпечних препаратів; клостридіози – вершина айсбергу порушень обміну речовин та ортопедичних захворювань; перша допомога при кетозі; лікування та профілактика; вакцинопрофілактика бактеріальних пневмоній необхідність чи додаткова обробка; захворювання молодняка та ефективні засоби боротьби з ними.

Окремо приділили увагу питанню маститу: боротьба з контагіозними та неконтагіазними маститами; квівітан - ефективний засіб для лікування маститів та захворювань кінцівок. Закінчився захід проведення тренінгу - сигнали корів.

Чеська компанія Текро презентувала на заході програму біобезпеки на господарстві - Оберіг, яка включає в себе дезінфікуючі препарати Evans Vanodine International (Англія) та систему заходів розроблену спеціально для тваринницьких господарств. В тому числі препарати:

  • PRE-DIP  – рідкий препарат на основі йоду, призначений для обробки сосків вимені перед доїнням. 
  • MASOFILM – не стікаючий рідкий препарат на основі йоду, який після нанесення на шкіру сосків та вимені утворює високоефективний захисний шар, що тримається протягом 12 годин.
  • MASODINE -  препарат на основі йоду, використовується для обробки сосків після доїння, спеціально розроблений проти бактерій, що викликають мастит. 

До нових зустрічей!

 
 
© 2005 - 2022, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.