Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Семінар "Силос практикум. Південь"

Дата проведення: 11 липня 2019 року

Місце проведення: на базі господарства ПраТ «Племзавод "Степной».

Oрганізатори: ТОВ «ТЕКРО», Лімагрейн Україна, JCB, Pottinger.

11 липня відбувся практичний семінар "Силос практикум. Південь". Під час теоретичної частини були висвітлені так питання як: вимоги до силосу для ефективної годівлі; високоякісний силос від А до Я; управління втратами та управління рентабельністю і здоров’ям стада тощо.

Основна частина семінару пройшла на базі потужного господарства ПраТ «Племзавод "Степной». Практична частина семінару була поділена на блоки, такі як:

  • демонстрація на полі роботи трактора JCB та косарки Рottinger,
  • відвідування комбікормового заводу,
  • знайомство з технологією утримання високопродуктивних груп і вирощування молодняка,
  • демонстрація результатів заготівлі високоякісних кормів біля силосних траншей (практична оцінка силосу).

Основна мета семінару – поділитися досвідом вдалого застосування передових технологій та ефективних інструментів при управлінні господарством.

Перевірити та порівняти якість силосу представники компаній мали змогу на силосній ямі: перевірка температури за допомогою глибинного термометра оцінити силос по органолептичним показникам, пересвідчитись у якості, завдяки показникам, які були надані незалежними лабораторіями в США, Угорщині, Німеччині.

Під час "Силос практикум. Південь" була зафіксована висока ефективність інокулянта КОФАСІЛ С (KOFASIL S). КОФАСІЛ С - це відібраний з природного середовища штам лактобацилус бухнери. У складних умовах півдня України силос залишався стабільним, а його температура на зрізі і в складі TMR на кормовому столі не відрізнялася від температури в силосної траншеї на глибині 1 метр від зрізу. Стабільно низька температура (21-23 градуса) свідчить про низьку активність дріжджів.

КОФАСІЛ С (KOFASIL S) має заслужену оцінку високої ефективності від німецького сільськогосподарського співтовариства. Тепер в Україні ми також маємо достовірні дані від ПраТ «Племзавод "Степной», підприємства, яке має високу репутацію та культуру виробництва. Всі учасники Силос-Практикуму переконалися в цьому не на словах, а на ділі.

Для бажаючих отримати більш детальну консультацію з приводу того як досягти високих результатів при заготівлі силосу звертайтеся: т. +38-050-435-87-56.

 
 
© 2005 - 2022, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.