Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Міжнародний День Свиноферми

Дата проведення: 17 жовтня 2019 року

Місце проведення: Київська область, с. Глеваха, вул. Підприємницька, 10, UBI Conference Hall

Організатори: Асоціація виробників молока України (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) та консалтингова компанія «Дикун».

17 жовтня відбувся Міжнародний День Свиноферми в Київській області в с. Глеваха. Як завжди захід відвідали власники господарств, ветеринарні лікарі, зоотехніки та експерти галузі.

На цьому заході багато уваги було приділено питанню дезінфекції на господарствах. Зокрема, Віктор Тисячний, консультант чеської компанії ТЕКРО, зосередив увагу в своїй доповіді на принципах біобезпеки господарства. Ще раз переконав, що при виборі дезінфектантів головне – не ціна або бренд , а ефективність: широка біоцидна дія, зручність і безпека, багатофункціональність, тривалість дії.

Своїм досвідом ліквідації спалаху африканської чуми свиней на господарстві поділилася - ТзОВ «Галичина-Захід», де знищили майже 102 тис. свиней. Акцентували увагу на причинах виникнення спалаху АЧС та умовах відновлення господарства після АЧС.

Під час заходу було підняте питання вакцинування свиней проти класичної чуми свиней. Дійшли висновку, що учасники підтримують вакцинацію тварин безпечними вакцинами, які використовують у ЄС, мета якої є викорінення захворювання на рівні регіону, країни та припинення вакцинації.

Для отримання більш детальної інформації з питань дезінфекції, телефонуйте: +38 050 443 15 50.

ПРОГРАМА OBERIG

До наступних зустрічей!

 
 
© 2005 - 2022, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.