Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Енергія для відтворення

В українській молочній галузі ситуація вкрай строката. З одного боку, бізнес вірить в її майбутнє і прагне вкладати інвестиції, з іншого, держава настільки безсистемно формує свою політику щодо виробників молока, що заплутала вже і аграріїв, і себе. Тому виробникам залишається сподіватися лише на власні сили, тобто на досягнення максимальної ефективності технологічних процесів, на високі надої та низьку собівартість одержаного продукту.

Серед спектру технологічних питань виробники молока дуже часто звертають увагу на відтворення – як на засадничу умову успішного бізнесу в майбутньому. І саме темі відтворення було присвячено чергову конференцію «Молочна ферма», що була  організована спільними зусиллями AGP Media та журналу The Ukrainian Farmer і проведена 5 липня. Участь у конференції взяли керівники господарств, зоотехніки, ветеринарні лікарі. Перед ними з доповідями виступили науковці, представники компаній, а також практики, що мають досвід і бажання поділитися ним з колегами. Головними темами для обговорення були здоров’я тварин, корми і годівля, технології утримання, осіменіння, генетика і селекційна робота, репродукція, ветеринарний захист.

Генеральним спонсором конференції виступила компанія Tekro,  ексклюзивним партнером з техніки – компанія Kuhn, ексклюзивним партнером з ветеринарії – компанія Vetfactor, офіційним партнером – група компаній «АгроВет Атлантик».

Окремо хотілося б відзначити інформаційно насичені доповіді Дмитра Григор’єва та Крістера Олссона, компанії Tekro та «Хрістіан Хансен» («Сучасні технології заготівлі силосу та сінажу»), Анатолія Пензіна, компанія  Kuhn («Технології та техніка Kuhn для молочної ферми»), Ірини Поминальної, компанія Vetfactor («Передовий європейський підхід до класифікації і профілактики маститів»), Юрія Березовського, група компаній «АгроВет Атлантик» («Утримання та годівля три тижні до та після отелення»).

Учасники конференції відзначили високу змістовність доповідей, актуальність представлених даних.

 
 
© 2005 - 2022, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.