Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

ЗАМІННИКИ МОЛОКА ДЛЯ ТЕЛЯТ

Замінники молочних кормів серії TekroMilk виготовляються за унікальними рецептурами, враховуючи європейський досвід, на основі сухих молочних продуктів, високоякісних молочно-жирових концентратів, комплексів незамінних амінокислот, харчових протеїнів, пробіотиків та спеціальних вітамінно-мінеральних комплексів.

Залежно від прийнятої на фермі технології вирощування телят пропонуємо наступну лінійку TekroMilk, для використання:

  • з 4-го дня життя – TekroMilk PremiBOV
  • з 7-го дня життя – TekroMilk GrandBOV
  • з 21-го дня життя – TekroMilk OptiBOV

+38 050 435 87 56

Залиште свої контакти і наш менеджер зв’яжеться з Вами в найближчий час

...

Продукти містять необхідні амінокислоти в складі легкозасвоюваних молочних і харчових протеїнів, молочний цукор, вуглеводи, фітобіотики, ненасичені жирні кислоти, ретельно підібраний комплекс вітамінів, макро- і мікроелементів, з приємним солодким молочним смаком.

ВИКОРИСТАННЯ

Замінники лінійки TekroMilk використовуються в рідкому вигляді замість молочних продуктів або в будь-якій комбінації з ними для випоювання молочних телят до 6-місячного віку. За своєю дією на організм телят не поступаються молоку матері.

ДОЗУВАННЯ

1 кг порошку на 7-8 літрів води (125-140 г на 1 л води) (дозування орієнтовне і може варіювати залежно від технології вирощування телят, напряму використання, планових показників продуктивності). Для зручності та точності пропорції порошку і води, рекомендується застосовувати мірний посуд із заздалегідь відомим співвідношенням об'єм/вага.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Приготування замінника слід проводити в чистій молочній посуді безпосередньо перед випоюванням телят. Випоювати за температури 39-40оС в один і той же час доби.
!!! Випоювання телят з використанням замінників лінійки TekroMilk повністю виключає поширення небезпечних інфекцій, шо передаються з незбираним молоком.

УПАКУВАННЯ

Продукти поставляються в паперових багатошарових мішках з вкладишем вагою нетто 25 кг, в сухому вигляді з терміном зберігання 6 місяців.

 
 
© 2005 - 2024, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.