Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

ЕФЕКТИВНА ПРОГРАМА БІОБЕЗПЕКИ ОБЕРІГ

Основою будь-якої програми біологічної безпеки є прості і швидко впроваджувані режими мийки та санітарної обробки. Для того, щоб такі програми були ефективними, вони створюються на індивідуальній основі для кожного господарства і вимагають ретельного попереднього аналізу як ситуації в цілому, так і окремих параметрів.

Компанія Evans Vanodine вже понад 100 років займається розробкою та виготовленням надійних і економічно-ефективних засобів для дезінфекції приміщень, має акредитацію ISO 14001 «Система екологічного менеджменту», її продукція відповідає міжнародним стандартам. Ось тому, досвід англійської компанії Evans Vanodine International в даній галузі незамінний при розробці подібних програм.

Програма біобезпеки «ОБЕРІГ»
від Evans Vanodine International –
це надійний захист тваринницьких приміщень та контроль дезінфікуючих препаратів на кожній стадії застосування!

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ПРОГРАМИ «ОБЕРІГ» від Evans Vanodine

ЗАМОВИТИ ТОВАР: 0 800 503 112*

* дзвінки безкоштовні

Одним із етапів індивідуальних програм по дезінфекції тваринницьких приміщень є правильна та цілеспрямована аплікація препаратів, впровадження чітких технологічних процесів, вирішення конкретних епідеміологічних проблем, ідентифікація ключових завдань та ризиків і на кінець, розробка плану регулярної дезінфекції.

Компанія TEKRO є офіційним дистриб’ютор в Україні англійської компанії Evans Vanodine International. Для своїх клієнтів TEKRO розробляє індивідуальні програми заходів біологічної безпеки, щоб відповідати найвищим стандартам в області гігієни.

ЗАМОВИТИ ТОВАР: 0 800 503 112*

* дзвінки безкоштовні

 
 
© 2005 - 2024, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.