Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Альфасект, КС

Форма: суспензія, концентрат

Діюча речовина: Альфациперметрин – 60 г (5.93%)

Об’єкти

Дезінсекція тваринницьких та приміщень господарського призначення для знищення літаючих двокрилих комах (комарів, ґедзів, мошок мокреців, москітів, молі) та повзучих комах (тарганів, клопів, мурах), а також жуків шкіроїдів.

Препарат можна застосовувати у пташниках проти червоних курячих кліщів (Dermanyssus gallinae).

Механізм дії

Альфациперметрин, діюча речовина препарату, піретроїдний інсектицид контактної, кишкової та репелентної дії. Альфа-циперметрин, як і інші піретроїди, діючи на обмін кальцію в сина псах і натрій-калієві канали, порушує функції центральної і периферичної нервової системи комах. Це призводить до надлишкового виділення ацетилхоліну при проходженні нервового імпульсу і загибелі комах.

Препарат є активним у дуже малих дозах.

Способи застосування Альфасект КС

Метод звичайного застосування: застосовують для звичайної обробки проти повзучих і літаючих комах, жуків шкіроїдів, курячих кліщів.

Метод спеціального застосування: застосовують для екстремальної обробки дуже забруднених поверхонь.

Норма витрат препарату Альфасект КС

Спосіб застосування Доза препарату Площа оброблювального об’єкта
Метод звичайного застосування 25 мл на 5 л води/ на 20 м2 5 л робочого розчину на 100 м2
Метод спеціального застосування 50 мл на 5 л води/ на 20 м2 5 л робочого розчину на 100 м2

Термін дії
При нанесенні препарату на оброблювальну площу термін дії становить: до 8 тижнів. Після 8 тижнів дія препарату поступово знижується.
*підтверджено дослідами на промислових фермах

Об’єкти обробки

Тваринницькі приміщення

Пташники, в основному, обробляють не більше двох разів за сезон. Наноситься велико-крапельним спреєм при низькому тиску.

Для приготування робочого розчину розраховану кількість препарату Альфасект, КС додають у відповідний об'єм чистої води і перемішують.

Робочий розчин наносять на забруднені поверхні, звертаючи особливу увагу на щілини, пошкодження, «мертві зони» і важкодоступні місця.

Літаючі комахи

Обробляють місця посадки комах.

Таргани, інші повзучі комахи, жуки шкіроїди

Обробляють місця скупчення, пересування або можливого перебування комах: щілини у стінах та підлозі, зовнішні поверхні вікон, з'єднання трубопроводів та ін. Якщо комахи потрапляють у приміщення ззовні, обробляють двері та вікна бар’єрними смугами шириною 10 см.

Червоний курячий кліщ

Ретельно обробляють пташники після кожного прибирання та посадкою наступної групи птиці.

Обробляються повністю всі поверхні, включаючи, клітки, гнізда, жердини. Необхідно ретельно обробляти підлоги та кути, а також всі щілини та місця, де можуть переховуватися кліщі.

Застереження

При роботі з препаратом Альфасект, КС необхідно дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.

 
 
© 2005 - 2024, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.