Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

 

KOFASIL® S

Гетероферментативних бактеріальний препарат для поліпшення аеробного стабільності силосу

KOFASIL S містить спеціально селектований, генетично модифікований штам молочнокислих бактерій виду Lactobacillus buchneri. Крім молочної кислоти, цей вид утворює певну кількість оцтової кислоти, яка пригнічує розвиток дріжджів і цвілі, тим самим поліпшується збереження силосу, що знаходиться в негерметичних умовах, коли в результаті впливу мікроорганізмів можливе виникнення перегріву, якщо не використовувати добавки.

KOFASIL S рекомендується використовувати для забезпечення якості різних видів силосу, що застосовується в годуванні тварин. Препарат ідеально підходить для виготовлення високоенергетичного, гігієнічно чистого силосу з енергетичної кукурудзи або інших субстратів, що використовуються у виробництві біогазу.

ПЕРЕВАГИ KOFASIL®S

 • Допомагає уникнути втрат сухої речовини корму та його енергетичної цінності.
 • Запобігає розвитку цвілі та утворенню мікотоксинів.
 • Найменші втрати енергії та сухої речовини для життєдіяльності бактерій.
 • Не знижує рН до критично низьких рівнів.
 • Забезпечує найбільшу аеробну стабільність та найменші втрати сухої речовини на зрізі. (Порівняно з біологічними інокулянтами, дослідження проведено в Humboldt University Berlin 2010 р.)
 • Оптимізує вироблення біогазу та молочну продуктивність.

СКЛАД: Lactobacillus buchneri DSM 13573 (мін. 1 x 1011 КУО/ г)

НОРМА ВИТРАТ: 1 г/т фуражу.

ДОЗА ІНОКУЛЯЦІЇ: мін. 100,000 МКБ/1 грам фуражу

KOFASIL®S готовий до використання - застосовується відразу після розведення водопровідною водою. Рекомендована доза складає мінімум 0,5 літрів бактеріального розчину на 1 т силосної культури. Для оптимальної обробки рекомендується використовувати від 1,0 до 2,0 літрів на тонну силосної культури.

СПЕКТР ЗАСТОСУВАННЯ

KOFASIL S можна використовувати для силосу, виготовленого з силосної кукурудзи, продуктів з качанів кукурудзи (суміші з серцевин кукурудзяних качанів), кукурудзяного силосу призначеного для енергетичних цілей, цільнозернових рослин і трави.

УПАКОВКА: 5 x 100 г (на 500 т фуражу).

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

 • 6 місяців від дати виготовлення при зберіганні в оригінальних запечатаних алюмінієвих пакетах за кімнатної температури (макс. +20°C).
 • 18 місяців при зберіганні в холодильнику (-18°C).
 • Розчинений у воді продукт повинен бути використаний впродовж 24 годин.

Програма використання силосних добавок KOFASIL

Використання бактеріального штаму, що входить до складу KOFASIL®S, дозволено відповідно до Постанови комісії (ЄС) № 1119/202 від 29 листопада 2012 року про категорії технологічних добавок, функціональної групи силосних добавок для всіх видів тварин, рішення номер 1k20733.

 
 
© 2005 - 2023, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.