Корми для домашніх
тварин:

Корми Eminent

Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

FAM-30®

Рідкий дезінфікуючий йодовмісний препарат для застосування в сільському господарстві та молочній промисловості.

Активні речовини: йод 28 г/л
Допоміжні речовини: фосфорна кислота, сірчана кислота, неіонні поверхнево-активні речовини, вода

  • Ретельно знищує бактерії, плісняву, спори та віруси
  • Ефективний при сильному органічному забрудненні
  • Кольорова індикація ефективності розчину
  • Регульоване виділення йоду протягом 8-ми тижнів

FAM-30® потрібно розчинити у воді, температура якої не перевищує 45°C.

Гігієна в господарствах по утриманню сільськогосподарських тварин
Профілактична дезінфекція – препарат розводиться відповідно до специфіки захворювання у місці використання, стандартне співвідношення – 1:180, тобто 5,6 мл FAM-30®/л води. Розчин наноситься на всю поверхню і лишається висихати.

Mиття – для очищення посуду, технологічного обладнання та інших поверхонь FAM-30® розводиться в залежності від ступеня забруднення: 1:180 – 1:50 (5,6 мл/л – 20 мл/л).

Дезінфекція настилу, транзитних ванн, ванночок для дезінфекції інструментів – розчин розводиться у співвідношенні 1:180, тобто 5,6 мл/л. Янтарний колір розчину свідчить про його ефективність. При знебарвленні розчину необхідно замінити його на новий (через 1-7 днів).

Дезінфекція повітря – використовується метод холодного туманоутворення у співвідношенні 1:400 – 1:500, тобто 2,5 – 20 мл/л, або метод термального туманоутворення у співвідношенні 1:12,5, тобто 80 мл/л.

Система подачі води – систему потрібно звільнити та наповнити її розчином препарату

FAM-30®, розведеному у співвідношенні 1:180, тобто 5,6 мл/л. Через 30 хв. Розчин зливається і система промивається чистою водою. Для дезінфекції питної води використовується розчин FAM-30® у співвідношенні 1:2500 (0,4 мл/л).

Дезінфікуючі ванни для кінцівок тварин
Для транзитних щоденних ванн FAM-30® розводиться у співвідношенні 1:200 – 1:100 (0,5-1%), для стаціонарних ванн - 1:100 – 1:50 (1-2%). Про ефективність розчину свідчить його янтарне чи коричневе забарвлення. Після знебарвлення розчину його слід замінити. Препарат в концентраціях 0,5-2% в органічно забрудненому середовищі чинить бактерицидну, фунгіцидну, противірусну та протиспорову дію при температурі 0-45ºС і навіть у жорсткій воді. Після розведення він не подразнює кінцівок, нетоксичний, неабразивний і некорозійний. Завдяки тривалій дії FAM-30® надовго покращує стан копит, сприяє зниженню кульгавості, пригнічує клінічні прояви dermatitis digitalis та dermatitis interdigitalis у тварин. FAM-30® миє та дезінфікує за один етап.

Гігієна в молочній промисловості
Мануальна дезінфекція – збірні цистерни для молока, обладнання.
Потрібно звільнити цистерну, витягти пробку та підводний вимірювач і помити їх в розчині
FAM-30® 1:400, тобто 2,5 мл/л. Внутрішня поверхня цистерни очищується за допомогою щітки. Через 30 хв. цистерна з кришкою миється чистою водою і лишається висихати. Інструменти обробляються таким же чином, але без ополіскування.
Небезпечні інфекціїFAM-30® офіційно рекомендований як препарат, здатний знешкодити такі небезпечні інфекції, якхвороба Ньюкасла, хвороба Ауєскі, сказ – з розрахунку 8 мл/л, везикулярна хвороба поросят - 1,7 мл/л, ящур - 1,8 мл/л, туберкульоз - 50 мл/л. Проти PRRS чи сальмонельозу потрібно використовувати розчин препарату у співвідношенні 5,6 мл/л.

Поставляється в пластикових ємностях по 5, 25 та 200 літрів

Виробник:
Evans Vanodine International, Англія

 
 
© 2005 - 2024, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.