Корми для домашніх
тварин:

Корми Eminent

Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

GPC8™

Рідкий засіб для чищення та дезінфекції у тваринницьких приміщеннях, містить глютаральдегід та четвертинні солі амонію.

Активні речовини: глютаральдегід 127 г/л, дидецил диметил амоній хлорид 48 г/л
Допоміжні речовини: фосфорна кислота, метанол, ізопропанол, неіонні поверхнево-активні речовини, водa

  • Надійно знищує бактерії, плісняву, спори та віруси
  • Ефективний проти патогенних організмів протягом 8-ми тижнів
  • Ефективний в жорсткій воді, а також при сильному органічному забрудненні

Профілактична дезінфекція – розчин готується у співвідношенні 1:200, тобто 5 мл GPC8™/л води, або встановлюється клапан вакуумного пристрою на 0,5%. Розчин слід нанести (найкраще методом піноутворення) на будь-яку поверхню і залишити до висихання.

Фокусна дезінфекція – розчин розводиться відповідно до чітко встановлених концентрацій Оберіг, або встановлюється клапан вакуумного пристрою на 0,5%, залежно від збудника хвороби.

Дезінфекція в тваринницьких приміщеннях та пташниках – після звільнення приміщення необхідно прибрати звідти настил та відходи. Все приміщення слід обробити миючим засобом SHIFT™, через 30 хв. помити чистою водою і залишити висихати. Після цього приміщення дезінфікується за допомогою розприскування розчину GPC8™, потім простір залишається порожнім до висихання (в жодному разі не змивається). Запліснявілий настил обробляється методом газації препарату GPC8™ у співвідношенні 1:50 (20 мл/л), або методом термального туманоутворення у співвідношенні 1:12,5, тобто 80 мл/л.

Зйомне обладнання – необхідно ретельно очистити зйомне обладнання, ємності для корму та води розчином препарату SHIFT™ та ліквідувати накип. Після висихання слід нанести розчин GPC8™ з розрахунку 5 мл/л і залишити висихати.

Дезінфекція ветеринарних інструментів – інструменти необхідно очистити від бруду, занурити до розчину GPC8™ у співвідношенні 1:50, тобто 20 мл/л. Через 30 хв. потрібно помити їх в розчині, а потім у чистій воді. Після цього інструменти можна залишити висихати у відповідно призначеному для них місці.

Системи подачі води – воду слід випустити з системи і ліквідувати накип. Потім необхідно наповнити систему розчином препарату GPC8™ 5 мл/л і залишити на 30 хв., після чого промити її чистою водою.

Туманоутворення в присутності тварин – для отримання спеціальної інформації необхідно консультуватись зі спеціалістом по системі Оберіг.

Небезпечні інфекціїGPC8™ офіційно рекомендований як препарат, здатний знешкодити  такі небезпечні інфекції, як везикулярна хвороба поросят (4 мл/л), Ньюкаслська хвороба(5,3 мл/л), ящур (12,5 мл/л), туберкульоз (20 мл/л). При ротавірусній інфекції, PRRS чи сальмонельозу використовуйте препарат  у співвідношенні 55 мл/л.

Поставляється в пластикових ємностях по 5, 25 та 200 літрів.

Виробник:
Evans Vanodine International, Англія

 
 
© 2005 - 2024, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.