Корми для домашніх
тварин:

Корми Eminent

Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Shift™

Лужний рідкий засіб для видалення сильних забруднень.

Активні речовини: нітрооктан натрієвий 11,3%, гідроксид натрію 1%, амфотерний сурфактант, неіоногенний сурфактант.

  • Засіб для очищення, призначений для використання в стійлах та в харчовій промисловості
  • Швидко проникає та видаляє органічні забруднення з будь-якої поверхні 
  • Значно знижує ризик поширення інфекцій
  • Придатний для миття вручну, а також для всіх типів тискових водних пристроїв

Препарат Shift™ призначений для очищення поверхонь та обладнання в стійлах, а також механізмів. Придатний для автоматичної мийки автомобілів. Підвищує ефективність наступної дезінфекції. Shift™ забезпечує швидке та ретельне видалення органічних забруднень з поверхонь будь-якого типу. Shift™ містить поверхнево-активні речовини, які проникають навіть через товстий шар відкладень, а також до молекул вологостійких поверхонь. Ефективний навіть у жорсткій воді, легко діє як в теплій, так і в холодній воді.  Shift™ наноситься вручну, зануренням, розприскуванням під низьким та високим тиском, а також піноутворенням. Аплікація методом піноутворення забезпечує рівномірність нанесення та легкість контролю.

Перед початком роботи необхідно правильно розвести розчин Shift™ у окремій посудині, або налаштувати відповідно дозуючий пристрій.  При нанесенні вручну розводьте розчин у співвідношенні 1:100. При сильному забрудненні розведіть розчин у співвідношенні 1:100, або 1:150 для піноутворення чи розприскування під тиском. При помірному забрудненні слід розводити для піноутворення у співвідношенні 1:150, a при застосуванні під тиском - 1:250. Для мийки автомобілів -  1:150 при аплікації методом піноутворення, а 1:500 при безперервному митті.

Нанесіть розчин Shift™ на будь-яку поверхню (найкраще піноутворенням або розприскуванням за допомогою потоку низького тиску (30 – 45 бар)) і залиште на 30 хв. При швидкому поглинанні піни залишками органічного забруднення (до 1 хвилини), повторіть аплікацію на відповідні місця. Це забезпечить максимальне проникнення розчину і видалення забруднень. Потім помийте місця нанесення препарату чистою водою під тиском. Продовжуйте до повного очищення всіх поверхонь. Після висихання очищених поверхонь нанесіть засіб для дезінфекції.

Поставляється в ємностях по 5, 25 та 200 літрів.

Виробник:
Evans Vanodine International, Англія.

 
 
© 2005 - 2024, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.