Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

ОЗНАКИ ШВИДКОГО ВИПОЮВАННЯ

Коли молоко тече струменем із соски в рот теляти, деякі працівники ферм вважають, що це добре. Вони переконані, що якщо потік молока буде швидким, телятам буде легше пити. Насправді навпаки, травна система не встигає за швидким потоком молока, що може спричиняти проблеми. На щастя, телята самі підказують нам, коли вони п'ють швидко. Існують деякі важливі ознаки, на які потрібно звертати увагу.

ПЕРЕХРЕСНЕ ССАННЯ

Телята будуть ссати один одного або інших телят після годівлі, щоб виділити слину, яку вони повинні були виробляти під час випоювання. Немає переконливих доказів того, що телята ссуть один одного для того, щоб виділити слину, яку вони мали б виділяти при випоюванні з належною швидкістю, або щоб задовольнити інстинкт ссання. Але точно відомо, що вони будуть ссати один одного після того, як їх випоювали надто швидко.

Перехресне ссання — це перша ознака того, що телята п'ють занадто швидко. Як тільки Ви це помітите, незабаром чекайте на розлади травлення (аліментарну діарею). Перехресне ссання може спричинити інфекції, особливо в області пупка, але найбільшої шкоди воно завдає розвитку тканин вимені та дійковому каналу і дуже часто може бути причиною розвитку маститів у телиць при першій лактації. З перехресним ссанням також сильно пов'язаний розвиток нефункціонуючих чвертей вимені у телиць.

КАШЕЛЬ ПІД ЧАС ПИТТЯ

Коли молоко тече струменем в ротову порожнину теляти, стравохідний жолоб може переповнюватися, і молоко може потрапити в трахею, внаслідок чого теля відступає назад і кашляє. Це може спричинити проблеми дихання і є явною ознакою того, що травна система не може впоратися із занадто швидким потоком молока.

 
 
© 2005 - 2022, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.