Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

ВІДГУКИ

Типові результати роботи господарств, які впровадили систему Milk Bar!

«Рекомендую систему Milk Bar. Я значно скоротив вартість використання електролітів з 150 євро/місяць до 12 євро/місяць і не використовував антибіотики!

Раніше я користувався відрами, а також пробував швидку соску. Більше 75% моїх телят страждали від аліментарної діареї. У мене було багато турбот з їх лікуванням і значні грошові витрати на антибіотики та електроліти, а також погані результати росту!

Зараз мої телиці їдять більше зерна. Вони активніші і мають кращий волосяний покрив. Я дуже задоволений, і відчуваю, що сьогодні досягаю реального потенціалу для росту!.»

М-р Рейтс (Rates), Португалія
Мар’яна Околович, ветеринарний фельдшер, ТзОВ «Бучачагрохлібпром», Тернопільська область

«Ми мали змогу порівняти різні системи вирощування телят – випоювали з відра, використовували автомат для виполювання, а з недавнього часу, на основі тривалого дослідження, перейшли на систему Milk Bar. Після народження теля одразу привчається до виполювання з соски за допомогою тренувальної пляшки, далі – до 14-дня від народження утримується в індивідуальній клітці на молоці, після чого – групами по 6 голів на заміннику молока при вільному доступі до престартерного комбікорму. Для випоювання молока використовуються при цьому відповідно індивідуальні та групові годівниці МІЛК БАР. Результати, одержані за такої системи, дійсно приємно вражають!»

 
 
© 2005 - 2023, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.