Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

МЕДІТЕК ТРИСУЛЬФА

Порошок для перорального застосування

Склад: 1 г препарату містить діючі речовини: триметопри - 40 мг, сульфаметоксазол – 200 мг.

Фармакологічні властивості
АТС vet класифікаційний код QJ01 – антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01EW11 – Сульфаметоксазол і триметоприм.

МЕДІТЕК ТРИСУЛЬФА - комбінований хіміотерапевтичний препарат, діючими речовинами якого є сульфаметоксазол та триметоприм.

Сульфаметоксазол (сульфаніламід) є бактеріостатичним препаратом, який втручається у синтез фолієвої кислоти в бактеріальних клітинах. Сульфаметоксазол володіє бактеріостатичною дією проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Corynebacterium spp.) та грамнегативних (Klebsiella spp., Shigella spp., Salmonella spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Haemophilus spp., Proteus spp.) мікроорганізмів.

Триметоприм є інгібітором дигідрофолатредуктази. Триметоприм володіє широким спектром дії проти грампозитивних (Actinomyces spp., Clostridіum spp., Corynebacterium spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp.) та грамнегативних (Bordetella spp., Brucella spp., E. coli, Haemophilus spp., Klebsiella spp., Pasteurella spp., Proteus spp., Salmonella spp.) мікроорганізмів.

Сульфаметоксазол з триметопримом швидко та повністю всмоктується з травного каналу при пероральному застосуванні, добре розподіляється по організму, проникає через плаценту. Максимальна концентрація діючих речовин у сироватці крові досягається приблизно за 2 години після перорального застосування препарату.

Сульфаметоксазол виводиться через нирки шляхом клубочкової фільтрації та канальцевої секреції. Невелика кількість виводиться з жовчю у незміненому вигляді.

Триметоприм метаболізується у печінці, виводиться через нирки шляхом клубочкової фільтрації та канальцевої секреції.

Застосування
Лікування свиней та курей-бройлерів при захворюваннях органів дихання та травного каналу, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до сульфаметоксазолу та триметоприму.

Дозування
Перорально з кормом у дозах.

Свині, кури-бройлери:
1-3 кг препарату на 1 тонну комбікорму (10 мг сульфаметоксазолу+2 мг триметоприму на 1 кг маси тіла – 25 мг сульфаметоксазолу+5 мг триметоприму на 1 кг маси тіла) щодобово протягом 7 діб.

Кури-бройлери – 200-400 г препарату на 1000 л питної води (10-20 мг амоксициліну тригідрату на 1кг маси тіла) щодобово протягом 3-5 діб;

При лікуванні актинобацильозу, пастерельозу, та захворювань, що спричинені E. coli, рекомендовано задавати найвищу дозу препарату.

 
 
© 2005 - 2023, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.