Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

МЕДІТЕК АМОКС

Порошок для перорального застосування

Склад: 1 г препарату містить діючі речовини: амоксициліну тригідрат - 500 мг.

Фармакологічні властивості
ATC vet класифікаційний код QJ01 – антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01CA04 – Aмоксицилін.

Амоксицилін – це бета-лактамний антибіотик з широким спектром дії, який належить до групи амінопеніцилінів. Він перешкоджає синтезу бактеріальної клітинної стінки шляхом інгібування ензимів транспептидази та карбоксипептидази, що викликає осмотичний дисбаланс та загибель бактерії у фазі росту.

Амоксицилін діє проти грамнегативних (Actinobacillus spp., Escherihia coli, Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Moraxella spp., Pasteurella spp., Salmonella spp., Moraxella spp., Klebsiella spp.) та грампозитивних (Actinobacillus pleuropneumoniae, A. suis, A. equuili, Bacillus anthracis, Clostridium spp., Corynebacterium spp., Listeria monocytogenes, Staphylococcus spp., Streptococcus spp.) )мікроорганізмів, а також проти Leptospira spp.)

Біодоступність амоксициліну становить 65-93 %.

Застосування
Лікування свиней та курей-бройлерів при захворюваннях травного каналу, органів дихання та сечостатевої системи, шкіри та м’яких тканин, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.

Дозування
Перорально з питною водою у дозах.

Свині – 200-500 г препарату на 1000 л питної води (10-25 мг амоксициліну тригідрату на 1кг маси тіла) щодобово протягом 3-5 діб. Таке дозування та тривалість застосування підходить для всіх вікових категорій свиней.

Кури-бройлери – 200-400 г препарату на 1000 л питної води (10-20 мг амоксициліну тригідрату на 1кг маси тіла) щодобово протягом 3-5 діб;

Таке дозування та тривалість застосування підходить для всіх вікових категорій курей-бройлерів.

Рекомендовану дозу препарату необхідно ділити на два прийоми з інтервалом 12 годин.

Готовий розчин з препаратом необхідно використати протягом 24 годин! За 2 години перед застосуванням препарату слід обмежити подачу води.

 
 
© 2005 - 2023, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.