Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Медітек ОТС 200

Порошок для перорального застосування

Склад. 1 кг препарату містить діючу речовину:  окситетрацикліну гідрохлорид   - 200 г.

Фармакологічні властивості

АТС vet класифікаційний код QJ01 – антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01АА06 – Окситетрациклін.

Антибактеріальний спектр окситетрацикліну є широким. Він діє бактеріостатично, а за більших доз – бактерицидно. Окситетрациклін активний щодо грампозитивні і грамнегативні аеробні та анаеробні бактерії (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Pasteurella spp., Brucella spp., Corynebacterium spp., Salmonella spp., Erysipelothrix spp., E. сoli та інші), мікоплазми (Mycoplasma spp.), хламідії (Chlamydia spp.), рикетсії (Rickettsia spp.), спірохети (Spirochaeta spp.), актиноміцети і найпростіші.

Застосування

Свині: лікування тварин, хворих на ензоотичну пневмонію, плевропневмонію, синдром MMA, атрофічний риніт, лептоспіроз, лістеріоз, гастрит, ентерит, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну.

Кури-бройлери: лікування птиці, хворої на колібацильоз, холеру, пулороз, гемофілічну лихоманку, інфекційний синусит та синовіт, мікоплазмоз, псевдотуберкульоз, стафілококову та стрептококову інфекцію, а також вторинну інфекцію при CRD, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну.

Дозування

Перорально з питною водою у дозах:

свині - 1,0-2,5 кг препарату на 1000 літрів питної води (20-50 мг окситетрацикліну на 1 кг маси тіла) щодобово протягом 3-5 діб. Таке дозування та тривалість застосування підходить для всіх вікових категорій свиней;

кури-бройлери - 1,0-2,5 кг препарату на 1000 л питної води (40-70 мг окситетрацикліну на 1 кг маси тіла) протягом 3-5 діб. Таке дозування та тривалість застосування підходить для всіх вікових категорій бройлерів.

 
 
© 2005 - 2024, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.