Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Медітек СТС 150

Порошок для перорального застосування.

Склад: 1 кг препарату містить діючу речовину: хлортетрацикліну гідрохлорид - 150 г.

Фармакологічні властивості

АТС vet класифікаційний код QJ01 – антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01AA03 – Хлортерациклін.

Хлортетрациклін пригнічує ріст і розвиток грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів (Campylobacter spp., Leptospira spp., Brucella spp., Bordetella bronchiseptica, Moraxella bovis, Chlamydia spp., Coxiella spp., Rickettsia spp., Salmonella spp., E. coli, L. monocytogenes, Arcanobacterium pyogenes).

Застосування

Свині: лікування тварин, хворих на септицемію, гастрит, ентерит, бронхіт, пневмонію, плевропневмонію, перитоніт, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до хлортетрацикліну.

Кури-бройлери: лікування птиці, хворої на пастерельоз, сальмонельоз та інші захворювання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до хлортетрацикліну.

Дозування

Перорально з кормом у дозах:

свині - 4-7,5 кг препарату на 1 т комбікорму, що відповідає  25-45 мг хлортетрацикліну на 1 кг маси тіла. Необхідно брати до уваги денний прийом корму та масу тіла тварин. Курс лікування -  5-7 діб. Таке дозування та тривалість застосування підходить для всіх вікових категорій свиней ;

кури–бройлери - 4-7,5 кг препарату на 1 т комбікорму, що відповідає 25-45 мг хлортетрацикліну на 1 кг маси тіла. Курс лікування становить - 5-7 діб. Таке дозування та тривалість застосування підходить для всіх вікових категорій бройлерів.

 
 
© 2005 - 2023, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.