Підпишіться на канал:
Наша адреса:
ТОВ ТЕКРО
м. Київ, 04071,
вул. Спаська, 5, оф. 60
Замовити продукцію та консультацію:
E-mail: order@tekro.ua
Тел.: 0 800 503 112*
*дзвінки з усіх операторів безкоштовно


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

 

Медітек DOX 500

Порошок для перорального застосування.

Склад. 1 кг препарату містить діючу речовину: доксицикліну гіклат   - 500 г.

Фармакологічні властивості

АТС vet класифікаційний код QJ01 – антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01AA02 – Доксициклін.

Доксициклін - антибіотик, що належить до групи тетрациклінів. Він володіє широким спектром антимікробної дії проти грампозитивних та грамнегативних бактерій (Staphylococcus spp., Diplococcus pneumoniaе, Streptococcus spp., Haemophilus influenza, E. coli, Pneumococcus spp., Bacillus antracis, Clostridium tetani, C. perfringes, Listeria monocytogens, Actinomyces spp., Entirobacter spp., Klebsiella spp., Salmonella spp., Shigella spp., Yersinia spp.), а також мікоплазм (Mycoplasma spp.), рикетсій (Rickettsia spp.) та хламідій (Chlamydia spp.).

Препарат має високу біодоступність, вище 70%.

Застосування

Лікування свиней та курей-бройлерів при захворюваннях органів дихання та травного каналу, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до  доксицикліну.

Дозування

Перорально з питною водою у дозах:

кури-бройлери - 200 г препарату на 1000 л питної води (10 мг доксицикліну на 1кг маси тіла) щодобово протягом 3-5 діб. Таке дозування та тривалість застосування підходить для всіх вікових категорій бройлерів.;

свині - 200 г препарату на 1000 л питної води (10 мг доксицикліну на 1кг маси тіла) щодобово протягом 3-5 діб. Таке дозування та тривалість застосування підходить для всіх вікових категорій свиней.

Готовий розчин з препаратом необхідно використати протягом 6 годин!

За 2 години перед застосуванням препарату слід обмежити подачу води.

 
 
© 2005 - 2021, ООО «ТЕКРО». Все права защищены.
Все права на материалы, размещенные на www.tekro.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.tekro.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка на www.tekro.ua обязательна.